OBSTINATED MANIAC VEINS PRE | PRE-WORKOUT 320 G

Maniac Veins Pre představuje nejlepší kombinaci složek pro extrémní svalovou pumpu, žilnatost a výdrž.

Momentálně nedostupné
669 Kč –48 % 350 Kč
pre new2 600x480
669 Kč –48 %

Maniac Veins Pre obsahuje 12 extrémně nadupaných ingrediencí k dosažení maximální svalové pumpy během, ale i po tréninku! Tento produkt je sestaven zcela odlišně než většina ostatních preworkout produktů u nás na trhu. Unikátní složkou je aminokyselina jménem L-Norvalin, která působí skvěle synergicky s ostatními! Ta je velmi neobvyklým prvkem ve složení, ale v doplňcích z USA je často používána.

Kombinace aminokyselin L- Citrulin, L-Ornitin, dvě formy L-Argininu a L-Norvalinu jsou doplněny o složku jménem Glycerol. Tohle vše dělá z tohoto produktu zcela unikátní a ojedinělý prostředek pro maximální prokrvení svalstva pro jeho vyživení. Jako bonus jsou přidány složky, které podpoří celý tento efekt a ještě k tomu zlepší vytrvalost a výdrž při tréninku. Těmi jsou Beta-alanin, Cholin Bitartrát, Vitamín C, malé množství kofeinu, extrakt z černého pepře a kyselina jablečná.

Látky pod drobnohledem:
L-Citrulin: zvyšuje hladinu oxidu dusnatého, tudíž lepší prokrvení a zároveň pomáhá z krve odstraňovat amoniak, který při sportovním výkonu způsobuje únavu.
L-Ornitin: zesiluje účinky L-Argininu a tvoří synergickou kombinaci pro svalovou pumpu a také napomáhá při vylučování růstového hormonu.
L-Arginin: synergický společně s L-Ornitinem. Zvyšuje vylučování růstového hormonu a zlepšuje prokrvení svalů.
L-Arginin AKG: skládá z argininu a alfaketoglutarátu pro lepší anabolizaci. AAKG prokrvuje svaly a působí synergicky s L-Ornitinem.
Glycerol: natahuje vodu do svalových buněk. Zlepšuje maximální pumpu a také táhne více vody do cév, což způsobuje dilataci a zvýšení žilnatosti.
L-Norvalin: aminokyselina, která snižuje schopnost organismu omezit produkci oxidu dusnatého. Bez Norvalinu nemůže tělo využít maximálně produkci oxidu dusného. Norvalin je nedílná součást nejlepších NO produktů. Je však díky své ceně výrobci často nahrazován.
Vitamín C: Jeden ze základních vitamínu nutných k životu. Podporuje prokrvení svalů. Jeho vyšší dávky zpomalují rozklad NO2 a NO3, tím pádem pomáhají k delšímu udržení svalové pumpy.
Beta-alanin: chrání svaly před nahromaděním vodíkových iontů (H +) během cvičení. Nárůst H + snižuje pH ve svalových buňkách a zvyšuje energii ve svalech, tudíž větší svalovou výdrž během například sériového cvičení.
Cholin Bitartrát: zajišťuje normální výměnu tuků, funkci jater a normální metabolismus homocysteinů, což napomáhá kardiovaskulární funkci. 
Kyselina jablečná: zlepšuje celkově svalový výkon a oddaluje jeho únavu.
Extrakt z černého pepře: zlepšuje celkovou absorpci ostatních látek tělem.
Kofein: zvyšuje energetický výdej, což vede k lepším silovým a výkonnostním výsledků. Zároveň napomáhá k tvorbě testosteronu, adrenalinu a urychluje reakční dobu.

 

 

 Výživové údaje

 Obsah ve 100 g

 Obsah v dávce 16 g

 Beta alanin

 17 g

 2,7 g

 L-Citruline malate 2:1

 36 g

 5,8 g 

 L-Arginine AKG 2:1

 5 g

 0,8 g

 L-Arginine HCL

 5 g

 0,8 g

 Kofein

 1 g

 0,16 g

 Cholin bitartrát

 5 g

 0,8 g

 Glycerol

 9 g

 1,4 g

 Norvalin

 2 g

 0,3 g

 Vitamin C

 3 g

 0,5 g

 L-Ornitin

 6 g

 1 g

 Piperin

 30mg

 4,8mg

 Kyselina jablečná

 1,5 g

 240 mg

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
M Avatar autora | 30.11.2019
Preworkout tropic mě překvapil svoji chutí, kterou jsem u jiných značek nenašel. Výkon na tréninku byl jednou takový.
5
BK Avatar autora | 13.11.2019
Preworkout od obstinaited proste BOMBA!!! Vyzkoušel jsem už spoustu těchto nakopávaču a nikdy jsem nebyl tak spokojený jak s tímto. Výkon při cvičení se mi výrazně zvedl a spalování tuku je taky znatelné. Už nechci nikdy nic jiného!!!