OBSTINATED MANIAC BCAA+ | MANGO 400 G

Maniac BCAA+ je komplexní směs s obsahem větvených aminokyselin BCAA v poměru 2:1:1 v kombinaci s aminokyselinou L-Glutamin a vitamínem B6.

Momentálně nedostupné
559 Kč –61 % 220 Kč
Kategorie: BCAA++
bcaa2 600x480 (1)
559 Kč –61 %

Maniac BCAA+ je komplexní směs s obsahem větvených aminokyselin BCAA v poměru 2:1:1 v kombinaci s L-Glutamin a vitamínem B6.

L-Glutamin je aminokyselina, kterou tělo obsahuje v největším množství. Představuje 60% všech aminokyselin v kosterním svalstvu a cca 20% celkových cirkulujících aminokyselin. Podporuje regeneraci svalů a organismu, napomáhá růstu svalů při dlouhodobém užívání a zlepšuje výkon.

Aminokyseliny BCAA (L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin) tvoří cca 33% celkových svalových bílkovin. Aminokyseliny jsou stavebními kameny bílkovin, které přispívají k růstu a udržení svalové hmoty. Zvyšují výkon, oddalují bolest z námahy a dodávají sílu.

Vitamín B6 pomáhá aminokyseliny lépe metabolizovat. Zajistí tak lepší vstřebávání a využití.

Složení: L-Glutamin, L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin, aroma mango, konzervant kyselina citrónová, sladidlo sukraloza, barvivo beta karoten, Vitamin B6 (Pyridoxin HCL).

Doporučené dávkování: Rozmíchejte dávku 10g (cca 2 odměrky) ve 200ml vody.

Upozornění na obale: Doplněk stravy se sladidly. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Není určeno pro děti, těhotné a kojící matky. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Minimální trvanlivost uvedena na obalu.

 

 

 Výživové údaje

 Obsah ve 100 g

 Obsah v dávce 10g

 L-Glutamin

 45g

 4,5g

 L-Leucin

 22g

 2,2g

 L-Isoleucin

 11g

 1,1g

 L-Valin

 11g

 1,1g

 Vitamin B6

 14mg

 1,4mg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: