O Obstinated

 

Koncept Obstinated vznikl již před několika lety v našich představách. Vzniklo to touhou mít něco vlastního, dát světu nějakou hodnotu a být v tom lepší než ostatní. Celé to začalo, když Mira Semkiv a Tomáš Opluštil spolu točili kulturistická videa na YouTube. Tento Tomášův kanál je právě snaha předat něco nového a především bavit lidi. Nicméně vlivem toho, že Mira se vydal směrem holičství se točení pozastavilo. Myšlenka samotného Obstinated začala právě ale v barber shopu, když Mira stříhal Toma. Společně rozebírali myšlenku, co mohou dělat dál. Chtělo to nápad, který tu nikde nebyl. Obratem na to další den přišel Tomáš s novým přelomovým složením pre-workoutu. Takovým, který skutečně je funkční bez zbytečností! V ten moment jsme věděli, že máme novou značku, jejíž cílem bude převážně tvořit než přejímat.

Název Obstinated jsme zvolili na základě toho, jaká by kulturistika měla být podle našeho názoru a našeho přístupu k ní. Je to slovo z angličtiny a v překladu znamená neústupný nebo umíněný. Celý tento projekt je v této náladě. Otázkou ale zůstalo, jak tohle celé realizovat? S tímhle pomohl náš společný kamarád Ondřej Bartoš a jeho tým, který měl ty správné prostředky. Během dvou měsíců se celý projekt realizoval. Na světě byl špičkový pre-workout, protein a funkční e-shop!

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: The user must be an administrator, editor, or moderator of the page in order to impersonate it. If the page business requires Two Factor Authentication, the user also needs to enable Two Factor Authentication.
Type: OAuthException
Code: 190
Subcode: 492
Please refer to our Error Message Reference.

DÁVÁME JISTOTU

Jasně vysvětlujeme jak, kdy a proč užívat naše produkty. 

JSME KVALITA

Používáme jen ty složky, které mají smysl a vzájemně se podporují.

PORADÍME VÁM

Nejsme pouhý eshop. Kdykoliv Vám také poradíme!