5 nejlepších aplikací pro cvičení. Znáte je všechny?

Nemáte čas na chození do fitka? Objevte 5 TOP aplikací pro cvičení zdarma
a zhubněte přebytečná kila z pohodlí svého domova. Stačí i 20 minut denně.

woman-in-white-jacket-holding-silver-iphone-196654

30denní Program Cvičení

Máte rádi výzvy? Já rozhodně ano. Proto jsem si vybral 30denní plán pro začátečníky a pustil se každé ráno do několikaminutového cvičení. Co na mě čekalo? Jednoduché cviky, které jsem si před zahájením prohlédl v krátkém videu. Ta jsou součástí apky.

Postupné zvyšování zátěže mi vyhovovalo. I proto jsem právě přešel na další výzvu. Tentokrát pro středně pokročilé. Celým cvičením mě navíc provází instruktorka v českém jazyce. A co vy – dotáhnete challenge do konce?

 

Ke stažení

pro iOS a pro android.

Domácí cvičení – bez vybavení

Cvičení bez náčiní a trenéra nebylo nikdy jednodušší. Každodenní sestavy pro břicho, paže, nohy i pozadí. S aplikací zkrátka protáhnete celé tělo, aniž by vás to stálo jedinou korunu. Udržte si kondici díky pár minutám denně.

 

Ke stažení

pro iOS a pro android.

Krokoměr – bezplatné počítání kroků a kalorií

Důvodů, proč vyrazit na procházku je hned několik. Zaprvé začnete přirozeně hubnout, zadruhé se jedná o přirozenější pohyb, než je přepínání TV z gauče.

Aplikaci testujeme v redakci již celý měsíc. Za tu krátkou dobu mi 4 km denně a časté změny tempa pomohly zhubnout 2 kg. Pro všechny začínající s hubnutím představuje aplikace Krokoměr ideální řešení.

 

Ke stažení

pro iOS a pro android.

Připomenutí vody – Připomeňte si pít vodu

Hlídejte si přísun tekutin s touto parádní aplikací. Ta vás upozorní i několikrát za den, abyste se napili. A co získáte pitím vody? Zrychlíte metabolismus, zbavíte tělo odpadních látek a budete se cítit sytější.

Umíte si spočítat denní přísun vody? Vynásobte svoji váhu x koeficientem 0,035. Pokud trpíte nadváhou, vypijte navíc 0,25 l vody za každých 11 kg.

Příklad: 95 kg x 0,035 = 3,325 litru. Z toho je nadváha 22 kg. Proto přičteme ještě 0,5 l.

 

Ke stažení

pro iOS a pro android.

Kalorické tabulky – hubnutí a počítání kalorií

Bez počítání kalorií a vhodné stravy to zkrátka nepůjde. Díky aplikaci Kalorické tabulky je to naštěstí hračka. Ta za vás počítá přísun kalorií i jejich výdej. Jednou z parádních funkcí je snímání čárového kódu potravin. Nemusíte tak složitě vpisovat, jakou má potravina výživovou hodnotu.

 

Ke stažení

pro iOS a pro android.